Reference

 

Pan  Rusín pro nás prováděl v posledních 14 letech velké množství stavebních prací různého druhu jak vně, tak uvnitř domu. Za tuto dobu jsme nemuseli žádné provedené práce reklamovat, provedl je ve vysoké kvalitě a vždy se s ním bylo možné domluvit na způsobu provedení. Vzhledem k způsobu provedení  si u nás vysloužil naši plnou důvěru.                                                                                                                                                     
                                                                                                         MUDr. Radek Kebrle
 
 
 
 
100% doporučuji... Proč? - profesionální přístup, empatie směrem ke klientovi, praktické připomínky, cenné rady, velmi pečlivě a kvalitně odvedená práce, dodržení termínů, přehledné vyúčtování a neskutečná trpělivost s námi, coby zadavateli... Výsledek rekonstrukce bytové jednotky je fantastický...
                                                                            Iva Etflaiš Havlová

 

"Během rekonstrukce bytu 2+1 jsem musela reklamovat práci řemeslníků několikrát. Špatné rozvody elektřiny, nekompletní dodávka oken, nerovně lité podlahy kamenného koberce, časté nedodržení smluvených termínů... Jedna z mála věcí, které byly v pořádku, byly rozsáhlé zednické práce provedené firmou pana Rusína. Pracovali rychle, bylo na ně spolehnutí a měli férové ceny."


Věra Bělunková